Site icon Сайт Житомира — 884

У Новограді-Волинському відбулися спортивні змагання з настільних видів спорту

У Новограді-Волинському  відбулися спортивні змагання з настільних видів спорту

30 липня 2021 року у  місті Новограді-Волинському  відбулися районні спортивні змагання з настільних видів спорту серед працівників сільських та селищних рад Новоград-Волинського району.
Про це повідомили на сторінціБрониківської Отг в соціальній мережі Фейсбук
Від Брониківської сільської ради охоче взяли участь у цих змаганнях працівники освіти та культури, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї територіальної громади. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні партії, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші команди.
Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Здорова нація – здорове майбутнє!
Джерело: 04141.com.ua30 липня 2021 року у місті Новограді-Волинському відбулися районні спортивні змагання з настільних видів спорту серед працівників сільських та селищних рад Новоград-Волинського району
Дополнительно:
У Новограді-Волинському  відбулися спортивні змагання з настільних видів спорту

Источник: 04141.com.ua

Exit mobile version