Мешканку Житомирщини засудили до 5 років позбавлення волі за поширення дописів на підтримку російської агресії

Мешканку Бердичева, яка у соцмережі поширювала виправдовувальні напад росії на Україну дописи, засудили до п’яти років позбавлення волі.
Про це повідомили у пресслужбі Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.
“Бердичівський  міськрайонний  суд ухвалив вирок жінці,  яким визнав її винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України — виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, та такі ж самі дії, вчинені повторно. Своїм вироком суд затвердив угоду про визнання винуватості,  укладену між обвинуваченою та прокурором, та призначив покарання за сукупністю вчинених злочинів – 5 років позбавлення волі  без конфіскації майна  з  іспитовим строком 2 роки”, — йдеться в повідомленні.
Так, як повідомили у пресслужбі суду, 62-річна бердичівлянка, що має громадянство рф, поширювала у забороненій на території України соцмережі “Однокласники” публікації, що містили підтримку росії, возвеличувала російських військових, керівництво росії та підтримувала дії країни-агресорки, водночас українців називала нацистами. Дописи подібного характеру вона поширювала протягом весни та літа 2022 року, тобто тоді, коли вже тривало повномасштабне вторгнення росії в Україну.
Наразі вирок ще не набув законної сили, його можна оскаржити.
Джерело: 04141.com.uaНаразі вирок ще не набув законної сили, його можна оскаржити
Дополнительно:
Мешканку Житомирщини засудили до 5 років позбавлення волі за поширення дописів на підтримку російської агресії

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *