Сьогодні Житомирщина разом з усією країною вводить в обіг новий символ спротиву України – нову поштову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»


Сьогодні Житомирщина разом з усією країною вводить в обіг новий символ спротиву України – нову поштову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»

Символічне погашення марки відбувається на честь двох знакових дат – Дня морської піхоти України, а також на 40 днів після потоплення флагмана російського чорноморського флоту крейсера «москва».

Про це інформує голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Читайте також: Житомирщина вражає: в мережі з’явилися світлини неймовірного “озера-кита”, — ФОТО

Як відомо, «москва» це далеко не єдиний російський військовий корабель, який під час війни пішов відомим вже усьому світу маршрутом, тож щоб не робити для кожного окрему марку, такий універсальний підхід виглядає цілком обґрунтованим.

Придбати марку можна буде у відділеннях Укрпошти, що розташовані на Житомирщині. Щоб уникнути спекуляцій, введено ліміт на продаж. Також враховано побажання фахівців і поруч з маркою розміщено купон, де відтворено зображення першої поштової марки й дозволяє у динаміці відстежити історію «москви» і її неминучий фінал – «чорний день» в історії російського флоту.

«Впевнений, що листи з такою поштовою маркою будуть раді отримати і кожен українець й наші друзі з-за кордону. І сьогодні ми вчергове нагадуємо окупантам, що їм слід негайно забратися з нашої землі. Разом переможемо!», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: На Житомирщині майстер створює із скляних відходів вітражі, — ФОТО

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook

Сьогодні Житомирщина разом з усією країною вводить в обіг новий символ спротиву України – нову поштову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»Сьогодні Житомирщина разом з усією країною вводить в обіг новий символ спротиву України – нову поштову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»Сьогодні Житомирщина разом з усією країною вводить в обіг новий символ спротиву України – нову поштову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»Сьогодні Житомирщина разом з усією країною вводить в обіг новий символ спротиву України – нову поштову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *