Результати роботи за рік та перспективи співпраці: дільничні офіцери Житомира звітують перед населенням


Результати роботи за рік та перспективи співпраці: дільничні офіцери Житомира звітують перед населенням

Упродовж перших тижнів року правоохоронці провели зустрічі з представниками громади і трудових колективів та розповіли про результати своєї роботи.

У 2022 році правоохоронці встановили понад чотири сотні (414) осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень у обласному центрі. Серед розкритих злочинів переважають крадіжки, спричинення тілесних ушкоджень, хуліганство та незаконний обіг наркотичних речовин.

Дільничні офіцери Житомирського районного управління поліції щоденно беруть участь у профілактичних заходах на території обслуговування. Так, у 2022 році правоохоронці припинили 5560 адміністративних правопорушень у обласному центрі, переважна більшість з яких (1327) – розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у нетверезому вигляді (ст. 178 КУпАП). Також дільничні упродовж минулого року виявили 39 дрібних крадіжок (ст. 51 КУпАП), 209 фактів зберігання наркотичних речовин у незначній кількості (ст. 44 КУпАП) та 498 випадків дрібного хуліганства. (ст. 173 КУпАП).

Реагування на повідомлення про вчинення домашнього насильства – також невід’ємна частина роботи дільничних офіцерів. Так минулого року правоохоронці припинили 330 випадків домашньої тиранії у обласному центрі. Відносно всіх кривдників були складені відповідні адміністративні протоколи та у разі необхідності винесені термінові заборонні приписи.

Окрім цього, правоохоронці за цей період розглянули понад 7 тисяч звернень громадян, провели більше 9 тисяч профілактичних бесід з населенням на території обслуговування, а також здійснили нагляд відносно 708 осіб, які перебували на відповідних обліках поліції.

Дільничні офіцери поліції Житомирського районного управління й у 2023 році вживають усіх необхідних заходів для забезпечення громадського порядку в обласному центрі в умовах воєнного стану. Правоохоронці систематично беруть участь у патрулюваннях та профілактичних відпрацюваннях міста, забезпечують охорону громадського порядку на Пунктах незламності та блокпостах.

Житомирське районне управління поліції

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *