На Житомирщині ще п’ять громад приєдналися до проєкту «Поліцейський офіцер громади», — ФОТО, ВІДЕО


На Житомирщині ще п’ять громад приєдналися до проєкту «Поліцейський офіцер громади», — ФОТО, ВІДЕО

2 березня очільник Головного управління Нацполіції області Олег Трачук та представники Білокоровицької, Чоповицької, Гришковецької, Ярунської та Дубрівської територіальних громад підписали Меморандуми про партнерство у реалізації загальнодержавного проєкту.

Нагадаємо, основна мета такої ініціативи – забезпечити кожну територіальну громаду офіцером, який працюватиме виключно на її території. Поліцейський, який стає повноправним представником своєї громади, дбає про її безпеку та правопорядок, орієнтується на потреби місцевого населення. Він звітує не тільки перед керівництвом, але й громадою.

– Нині уже у 12 територіальних громадах Житомирщини на поліцейських станціях працюють 30 офіцерів, які забезпечені службовими автомобілями та належним матеріально-технічним оснащенням, – розповів Олег Трачук. – Проєкт зарекомендував себе виключно позитивно і зворотний зв’язок, який ми маємо, підтверджує ефективність такої взаємодії поліції та громад.

Учасники зустрічі обговорили етапи реалізації проєкту, у тому числі й щодо вирішення питань матеріально-технічного характеру.

Заступник голови Гришковецької ТГ Сергій Марускевич розповів про підготовку їх громади до участі у проєкті:

– Поліцейська станція створена у нас ще кілька років тому, ми плануємо провести знову деякий ремонт. Окрім того, уже було виділено та за кошти громади придбано службовий автомобіль, тому з нетерпінням чекаємо свого офіцера громади.

До речі, уже стартував відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів у названих громадах, під час якого обов’язково враховується думка тих, для кого працюватимуть майбутні «шерифи».

Голова Ярунської ТГ Сергій Романюк розповів про очікування місцевих жителів від реалізації проєкту:

– Маємо уже 3 зареєстрованих кандидатів на цю посаду, тож є вибір і, думаю, оберемо найкращого. Сподіваємось, що, у першу чергу, офіцер працюватиме на профілактику, у тому числі у місцях дозвілля та відпочинку, особливо у вечірній час.

Загалом до проєкту на Житомирщині уже долучились уже 20 громад.

Заступник голови Білокоровицької ТГ Тетяна Содель поділилась, що їх громада довго йшла до такого рішення, але з нетерпінням очікує на старт роботи свого поліцейського офіцера.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *