Павло Федоренко — молодий перспективний психолог

Здоров’я Перегляди: 47

Павло Федоренко — молодий спеціаліст, психолог-практик, який заснував у 2012 році в м. Саратові «Систему Здорового Мислення». Є практикуючим психологом, а також автором книг з психології. Він проводить безліч тренінгів, читає лекції, на яких розповідає про свою особисто розроблену методику.

  • Від чого допомагає позбутися і на які питання дає відповідь його методика
  • Біографія психолога Павла Федоренка
  • Книжки молодого психолога
  • Сімейне життя молодого психолога Павла Федоренка


Від чого допомагає позбутися і на які питання дає відповідь його методика

Павло Федоренко допомагає людям зрозуміти в своїх книгах і на тренінгах, як позбутися незрозумілих панічних нападів, неврозів, розладів, депресивного стану, всього того, що небезпечно для людської психіки і від чого самостійно дуже складно вилікуватися. Він підказує людям, як звільнитися від нав’язливих страхів і почати жити позитивно.

Багато людей із задоволенням вірять Павлу та його методиці «Система Здорового Мислення» «. Вона допомогла їм поліпшити свій психологічний, а також моральний стан, вони змогли подолати різні страхи і позбутися фобій. Деякі не довіряють молодому фахівцеві і вважають, що він шарлатан. У житті людини завжди присутні, і так і повинно бути, дві протилежні думки.

Незаперечним фактом є те, що Павло Федоренко створив абсолютно нову, свою систему. Вона з успіхом допомогла багатьом людям вирішити свої психологічні проблеми і почати нормально жити. Попереду ще довгий шлях, не потрібно зупинятися на досягнутому, важливо розвивати і вдосконалювати методику, щоб якомога більше допомогти людям, так вважає Павло Федоренко. Відгуки в інтернеті про його систему говорять про те, що вона допомагає повернути людей до нормального життя, таких відгуків безліч.

Біографія психолога Павла Федоренка

Павло Федоренко народився 25.06.1988 року в Україні (м. Одеса). Вивчився в школі, і життя склалося так, що він переїхав до Саратова і відразу вступив до Саратовського Державного технічного університету ім. Ю. О. Гагаріна. Закінчив його він у 2010 р.

У 24 роки, після того як Павло успішно закінчив університет, він створив свою методику, що допомагає людям з психологічними проблемами, під назвою «Система Здорового Мислення». Павло допомагає людям зрозуміти, як стати відкритими і позбутися усіляких комплексів.

Сьогодні Павло успішно читає лекції і проводить тренінги, які допомагають людям знайти вихід і вирішити складні психологічні та життєві проблеми. Лекції, які тривають по 2 години, а часом і більше, дарують надію на поліпшення життя і вирішення сформованих проблем.

Книжки молодого психолога

Павло Федоренко на даний момент видав 2 книги, вони добре відомі багатьом читачам. Називаються вони «» Насолода життям без тривоги, фобій і ВСД «», а також «» Щасливе життя без панічних атак і тривоги «». Будь-хто, хто побажає, може вільно ознайомитися з їх змістом, перейшовши на особисту сторінку автора. Про книги, які написав Павло Федоренко, відгуки фахівців у галузі психології, а також інших експертів, позитивні. Вони радять усім, хто має проблеми або навіть не має, прочитати їх, книги допомагають спокійно жити.

У цих роботах автор дає покрокову інструкцію, яким чином перестати відчувати постійну напругу, як позбутися депресії і страху і побачити світ в яскравих і барвистих тонах. Адже дитина не замислюється про те, що може статися завтра, або про те, що життя погане або складне, людина народжена для того, щоб радіти і насолоджуватися всіма принадами і фарбами життя.

Сімейне життя молодого психолога Павла Федоренка

Хоча Павло Федоренко досить молодий, він вже не один рік одружений і має від коханої дружини Марини двох дітей, вони насолоджуються життям і виховують дочку Софію, а також сина Данила.

Дочці вже 2,5 роки, а син зовсім маленький, йому тільки 3 місяці. Павло дуже зайнятий, робота забирає досить багато сил, але, незважаючи на це, він завжди знаходить час на виховання своїх дітей і спілкування з коханою дружиною. Молодий батько переконаний, що в сім’ї завжди і в будь-якій ситуації повинен бути мир, взаєморозуміння і любов. Тільки так можна знайти щастя.

Павло з великою повагою ставиться до своїх батьків, він впевнений, що сім «я — це найголовніше в житті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *