Звягелянин допоміг ворогу у захопленні єдиної української субмарини: слідчі СБУ оголосили йому про підозру

СБУ у Житомирській області повідомила про підозру звягелянину, котрий перейшов на бік ворога та допоміг захопити єдину українську субмарину. Про таке йдеться у повідомленні Управління СБ України в Житомирській області.   
– Слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру 34-річному уродженцю Новограда-Волинського (нині – Звягеля) у переході на бік ворога в умовах збройного конфлікту, – інформує Управління.
Слідство встановило, що із 2011 року військовий був інженером радіотехнічної бойової частини підводного човна «Запоріжжя» Центру морських операцій Військово-Морських Сил Збройних Сил України, котрий дислокувався у АР Крим. У травні 2014 року, коли окупанти захопили Крим, бувши у званні старшого лейтенанта військовий перейшов на бік ворога, причому добровільно. І посприяв у захопленні ворогом єдиної української субмарини: виконати наказ про передислокацію субмарини «Запоріжжя» на територію, підконтрольну Україні, він відмовився. Проте присягнув збройним силам рф, взяв російський паспорт і став служити ворогу у складі чорноморського флоту рф.
Та карма наздогнала зрадника: його звільнили «через службову невідповідність», бо потреби у його службі вже не було. Наразі він знаходиться у рф, а саме калузькій області, і працює на підприємстві держкорпорації із атомної енергії «Росатом». І попри те, що від українського правосуддя він переховується, спецслужба має усі відомості про нього.
– Слідчі СБУ зібрали достатньо доказів та повідомили фігуранту про підозру за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. За зраду Батьківщині йому загрожує до 15 років ув’язнення. Наказом Міністерства оборони України за порушення військової присяги його позбавлено офіцерського звання та звільнено з військової служби,  – йдеться у повідомленні.
Джерело: 04141.com.uaВійськовий присягнув збройним силам рф та взяв російський паспорт
Дополнительно:
Звягелянин допоміг ворогу у захопленні єдиної української субмарини: слідчі СБУ оголосили йому про підозру
Звягелянин допоміг ворогу у захопленні єдиної української субмарини: слідчі СБУ оголосили йому про підозру

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *