Чоловік, який в Новограді посеред вулиці вбив жінку, пояснив свій вчинок

Чоловік напав на жінку, яка стояла на вулиці і завдав їй смертельного удару в шию. Після цього вбивця втік, а потерпілу медики врятувати не змогли.

Про це 30 серпня йдеться в сюжеті ТСН.

Тіло жінки з пораненням в шию виявили в центрі Новоград-Волинського. Виявилося, що сюди вона приїхала з району, влаштовуватися на роботу і саме чекала на зустріч з роботодавцем. Тоді до неї підійшов невідомий і завдав удар. Рідні загиблої і сьогодні не можуть повірити в те, що сталося – не стримують сліз

Тітка вбитої жінки розповідає: її племінниця останні роки займалася господарством, мала худобу і торгувала на ринку. А недавно вирішила податися в місто – знайшла роботу в ресторані, поряд з місцем, де на неї напав чоловік.

 
“Син їй говорив, що мама не їдь. Ніде не влаштовуйся. Син їй допомагав. А вона поїхала. Це вона чекала адміністратора цього кафе”, – говорить тітка покійної.

 
У селі на неї чекали ввечері з хорошими новинами, зате отримали дзвінок від правоохоронців. Врятувати потерпілу медикам не вдалося, з нею в селі напередодні попрощалися. Слідчі – почали шукати нападника.

Чоловіка затримали через кілька годин. Свою провину він визнав. Вчора суд вирішив, що 2 місяці поки буде йти слідство підозрюваний перебуватиме під вартою.

“Чоловік поводився адекватно, відповідав на питання: з жінкою не знайомий, але повідомив, що вона намагалася відібрати у нього будинок”, – говорить голова Новоград-Волинського міськрайонного суду Володимир Мозговий.

Голова суду говорить: рівно за два роки до дня нападу мати чоловіка зверталася до суду, щоб її сина, який має проблеми з психічним здоров’ям, визнали недієздатним.

“2 роки тому особа була визнана недієздатною. 28 серпня 2019”, – говорить голова Новоград-Волинського міськрайонного суду Володимир Мозговий.

Сьогодні після засідання ми зустрічаємо матір підозрюваного біля суду. Вона розповідає: агресія у її сина почала раптово виникати ще кілька років тому – після того, як він з’їздив на заробітки і побував на війні.

“Він буває агресивним, це відбилося на мені. Доходило до насильства. Якщо він в мені бачив біса, то я не знаю, що він побачив у цій жінці”, – каже мати підозрюваного.

А в день вбивства, каже, пішла на роботу, а коли повернулася син був удома.

“Він нічого не говорив, я навіть подумати не могла, що таке могло статися”, – додає жінка.

Жінка розповідає: лікарі виписували синові медикаменти, але вона просила покласти його на лікування.

“У соцслужби ходила. Навіть в союз АТО. Вони мені поспівчували і сказали, що зараз такі закони, що нічого не можуть зробити. Якби лікарі звернули увагу і відправили на лікування, цього б не сталося”, – каже мати підозрюваного.

Зараз чоловік під вартою, але незабаром його знову чекає психіатрична експертиза. Якщо чоловіка визнають осудним, він може провести за гратами до 15 років.
Джерело: 04141.com.uaЧоловік напав на жінку, яка стояла на вулиці і завдав їй смертельного удару в шию
Дополнительно:
Чоловік, який в Новограді посеред вулиці вбив жінку, пояснив свій вчинок

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *