"Доганялися!": Поліція Новограда відкриває "полювання" на "гучних мотоциклістів"

Звягельські поліцейські закликають мотоциклістів неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху Працівники сектору реагування патрульної поліції Новоград-Волинського райвідділу ГУНП продовжують превентивну роботу серед водіїв мототранспорту у місті та за його межами. За тиждень профілактики відносно порушників правоохоронці склали майже чотири десятка адміністративних протоколів.
Днями поліцейські сектору реагування звернули увагу на мотоцикліста, який рухався на значній швидкості. Молодик проігнорував вимогу правоохоронців про зупинку транспортного засобу і невдало спробував втекти.
Поспілкувавшись із керманичем, правоохоронці з’ясували, що він не мав водійських документів та за зовнішніми ознаками перебував у стані сп’яніння.
Працівники поліції запропонували пройти хлопцеві відповідне обстеження, але той відмовився. За таких обставин патрульні склали відносно 21-річного жителя району адміністративні матеріали за кількома статтями КУпАП: ст. 130 (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння…), ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів…) та ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом…).

– Маємо скарги жителів Звягельщини на поведінку на дорогах керманичів мототранспортних засобів, порушення ними безпеки руху тощо. Тож наразі наряди поліцейських реагування націлені на превентивну роботу. Лише цього тижня ми припинили майже 40 правопорушень, вчинених цією категорією водіїв. Серед них 4 факти нетверезого кермування, 30 порушень правил безпеки дорожнього руху та 5 інших адміністративних порушень, – прокоментував начальник Новоград-Волинського районного відділу поліції Андрій Гнатенко.
Джерело: 04141.com.uaДнями поліцейські сектору реагування звернули увагу на мотоцикліста, який рухався на значній швидкості. Молодик проігнорував вимогу правоохоронців про зупинку транспортного засобу і невдало спробував
Дополнительно:
"Доганялися!": Поліція Новограда відкриває "полювання" на "гучних мотоциклістів"

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *