Затримано вбивцю жінки в Новограді-Волинському: Що про нього відомо

Як повідомляв сайт 04141.com.ua в місті Новограді-Волинському сталося вбивство. На даний час чоловіка підозрюваного в насильницькому позбавленні життя жінки затримано.
Так, о 12-й годині 28 серпня 2021 року по вулиці Героїв АТО у місті Новограді-Волинському, місцевий мешканець ножем спричинив тілесні ушкодження жінці у районі горла, внаслідок чого вона померла. Подія сталася на так званій “стометрівці” посеред білого дня. Загибла жінка 1973 року народження, жителька села Мала Горбаша Новоград-Волинського району. Приїхала до міста у пошуках роботи у місцевому ресторані.

Курси англійської, польської мов в Новограді-Волинському
Близько 18 години співробітники сектору кримінальної поліції Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області затримали підозрюваного у вбивстві людини.
Ним виявився житель Новограда-Волинського, 1990 року народження. Раніше бравший участь в АТО, має психічні розлади. Жертва і зловмисник між собою знайомі не були, і умисел позбавити життя людини у нього виник спонтанно. Тобто жертвою злочину могла стати будь-яка перехожа людина.
Курси англійської, польської мов в Новограді-Волинському
Підписуйся на нас в Instagram @04141.com.ua
Реклама на сайті 04141.com.ua
Джерело: 04141.com.ua12-ї години 28 серпня 2021 року по вулиці Героїв АТО у місті Новограді-Волинському, місцевий мешканець ножем спричинив тілесні ушкодження жінки у районі горла, внаслідок чого вона померла
Дополнительно:
Затримано вбивцю жінки в Новограді-Волинському: Що про нього відомоЗатримано вбивцю жінки в Новограді-Волинському: Що про нього відомоЗатримано вбивцю жінки в Новограді-Волинському: Що про нього відомо

Источник: 04141.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *