Рятувальники Житомирщини навчають школярів діям при виявленні підозрілих предметів


Рятувальники Житомирщини навчають школярів діям при виявленні підозрілих предметів

Упродовж минулого тижня фахівці ДСНС активно працювали з підростаючим поколінням, навчаючи правилам безпечної поведінки. Школярі стали учасниками пізнавальних заходів, підготовлених рятувальниками.

Зокрема, другокласники Житомирської ЗОШ №3 ближче познайомилися з роботою пожежно-рятувальних підрозділів. Під час уроку дітлахи дізналися яку допомогу надають рятувальники. За яким номером телефонувати, коли виникла надзвичайна подія. Скільки триває робочий день рятувальника. Учні переглянули і відеоролик про роботу бійців ДСНС в сучасних умовах.

Особливу увагу пресофіцер ДСНС приділив протимінній освіті дітвори. Учні дізналися, що необхідно робити у разі виявлення підозрілого предмета та куди про таку знахідку повідомляти. Їм продемонстровано і фото зі зразками вибухових пристроїв, вмонтованих в різноманітні предмети повсякденного побуту. Другокласників закликали пам’ятати, що в умовах сьогодення міна може ховатися там, де не очікуєш.

На прохання малюків їм показали і мультфільм про помічника рятувальників-саперів песика Патрона. Після чого дітвора розповіла про те де ховаються на час повітряної тривоги, що кладе у тривожну валізу, а також поділилися мріями про майбутнє після закінчення війни.

Цього ж дня інспекторський склад ДСНС провів і Єдиний урок з безпеки у Житомирській ЗОШ № 30. Персоналу закладу та його вихованцям нагадали алгоритм дій при евакуації з приміщення. Пояснили, що робити при виявленні залишеного пакунку чи коробки в громадському транспортні або ж місцях з масовим перебуванням людей.

ГУ ДСНС України в Житомирській області

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *