Особливості та переваги професійного відбілювання зубів

Красива посмішка може осяяти кімнату і повністю змінити ваше ставлення до себе. Коли ви не впевнені у своїх зубах, це заважає у всіх сферах вашого життя, але, на щастя, професійне відбілювання зубів – це варіант для тих, хто бажає мати перламутрову білизну. Відбілювання зубів сьогодні доступне абсолютно кожному, хто хоче покращити свою посмішку.

Якщо ви ще не вирішили, чи варто записуватися на цю послугу, ознайомтеся з наведеною нижче інформацією, щоб дізнатися про переваги професійного відбілювання зубів.

Як працює професійне відбілювання зубів?

Перед початком лікування ваш стоматолог зробить запис поточного відтінку ваших зубів. Потім зуби полірують, щоб видалити з поверхні наліт та інші забруднення.

Після цього стоматолог наносить на поверхню зубів відбілюючий розчин, який зазвичай містить перекис водню або перекис карбаміду. Багато відбілюючих засобів повинні супроводжуватися лазером або світлом для активації пероксиду.

Для досягнення найкращих результатів розчин залишається на зубах від 30 хвилин до години разом зі світлом або лазером. Після закінчення цього часу зуби ополіскують і наносять фтор, щоб зменшити чутливість.

Крім того, можуть бути призначені додаткові візити до тих пір, поки ви не отримаєте бажаний відтінок. Стоматологія Житомир здатна надати найкращі послуги по відбілюванню, тому кількість візитів буде зведена до мінімуму.

Особливості та переваги професійного відбілювання зубів

Переваги професійного відбілювання зубів

Насправді немає ніяких негативних наслідків відбілювання зубів. Чесно кажучи, як можна помилитися з поліпшенням зовнішнього вигляду зубів? З огляду на це, ось кілька переваг освітлення вашої посмішки:

  • Ретельне відбілювання. Професійне відбілювання зубів – це те, на що ви можете розраховувати. Зрештою, стоматологи спеціалізуються на зубах, тому вони точно знають, що робити. З іншого боку, домашні засоби для відбілювання не дадуть таких же результатів. Який сенс чекати тижнями, поки засіб почне діяти, а ваші зуби все одно будуть виглядати так само, як і раніше?
  • Надійні методи лікування. Купуючи в магазині набір для відбілювання зубів, ви ніколи не знаєте, що саме ви купуєте, і чи корисний цей продукт для ваших зубів чи ні. На щастя, відбілювання зубів в клініці викликає більше довіри, і ви можете бути впевнені, що ваші зуби в надійних руках; ось чому ви повинні відбілювати зуби у фахівця. Ви не можете ризикувати і надалі псувати свою посмішку неякісними продуктами. Краще піти тим шляхом, який, як ви знаєте, є безпечним та ефективним.
  • Підвищення впевненості в собі. Нова посмішка здатна повністю змінити вашу впевненість у собі на краще. Мало того, що ваші зуби будуть виглядати чудово, вам більше не доведеться відчувати сором’язливість. Неможливо приховати зуби, і поки ви не відбілите їх, вам доведеться мати справу з тягарем жовтого кольору. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно боятися розмовляти або посміхатися, тому що відбілювання зубів це рішення для вас – тож скористайтеся ним!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *