Поліцейські Бердичівщини взяли участь у дружньому турнірі з мініфутболу на підтримку ЗСУ


Поліцейські Бердичівщини взяли участь у дружньому турнірі з мініфутболу на підтримку ЗСУ

Спортивна подія, що відбулась у м. Бердичеві 15 вересня на підтримку українських захисників, об’єднала команди представників професій, які працюють задля безпеки людей. Срібну перемогу у турнірі вибороли поліцейські Бердичівського райвідділу і долучились до благодійного збору коштів на планшети для військових ЗСУ.

15 вересня у благодійному турнірі з мініфутболу, що відбувся на центральному стадіоні Бердичева, взяли участь 7 команд районних підрозділів: поліції, рятувальників, міського військкомату, Державної кримінально-виконавчої служби, Райківської виправної колонії № 73, Бердичівської виправної колонії № 70 та Бердичівського виправного центру № 108. Кращих визначали спочатку у двох групах, а потім їх переможці зіграли між собою.

Відтак у фіналі турніру зустрілись команди поліції Бердичівщини та військового комісаріату, районного підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій та Бердичівського виправного центру № 108.

За результатами змагань бронзовими призерами стала команда ДСНС. Почесне друге місце посіла команда Бердичівського районного відділу поліції. А перемогу здобула команда Бердичівського міського військового комісаріату.

– Сьогодні зібралися саме ті команди, представники яких щодня працюють для безпеки людей і правопорядку на Бердичівщині. Мета дружнього турніру благодійна – збір коштів на придбання 15 планшетних пристроїв для українських захисників, які нині боронять державу від російського агресора. До того ж спортивні змагання допомагають нам тримати бойовий дух, розвивати завзятість і наполегливість у прагненні до Перемоги, – прокоментував т.в.о. заступника начальника Бердичівського районного відділу поліції Микола Пархомчук.

Переможці отримали Кубки, Подяки та пам’ятні сувеніри. Щиро вітаємо переможців і учасників! Вболіваємо за українських захисників!

Бердичівський районний відділ поліції

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *