Гендерні стереотипи в професійній сфері обговорили з лідерками учнівського руху в Овручі


Гендерні стереотипи в професійній сфері обговорили з лідерками учнівського руху в Овручі

Овруцька районна філія Житомирського обласного центру зайнятості запросила вихованців гуртка «Лідерство – запорука успіху», який діє при Центрі дитячої та юнацької творчості, на тематичне заняття: “Подолання гендерних стереотипів щодо жіночих і чоловічих професій”.

Про це інформує Житомирський обласний центр зайнятості.

Читайте також: На Житомирщині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам, які, ймовірно, скуштували «солодощі» з побутовою хімією

Захід відбувся в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти з метою обговорення рівних прав у виборі професій між чоловіками та жінками, перегляду відеороликів про гендерну рівність та протидію стереотипам в професійній діяльності.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Коркушко акцентувала увагу на тому, що жінки і чоловіки однаково добре можуть виконувати різноманітні роботу – від виховання дітей до служби в армії. Розподілу на жіночі та чоловічі професії нині не існує. В ході заняття вона також презентувала професії IT-сфери, після чого з учасницями спільно обговорили їх переваги і недоліки та подискутували про вибір професій серед дівчат.

Поспілкувались також про здобуття професій в Овруцькому професійному ліцеї, зокрема можливості для жіночої статі, подальше працевлаштування чи продовження навчання.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Читайте також: На Житомирщині рятувальники розрізали обойму підшипника, яку 14-річний хлопець, граючись, надів собі на палець

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *