«Лють» - для тих, хто бажає активно боронити свою країну: у Житомирі бойовий офіцер запросив бажаючих до лав бригади, – ФОТО, ВІДЕО


«Лють» - для тих, хто бажає активно боронити свою країну: у Житомирі бойовий офіцер запросив бажаючих до лав бригади, – ФОТО, ВІДЕО

Про новий підрозділ у системі Національної поліції житомирським правоохоронцям розповів керівник Управління організації діяльності підрозділів особливого призначення НПУ Руслан Мороз. За його плечима неабиякий бойовий досвід у добровольчих батальйонах з 2014 року.

Полковник поліції Руслан Мороз розповів про основні завдання, комплектацію та матеріально-технічне забезпечення нової штурмової бригади «Лють» під час презентації проєкту.

Відтак, основною відмінністю спецпідрозділу є максимальне наближення до функцій військових: від розвідувальної діяльності до власне участі у бойових діях під час відсічі ворогу та оборони територій України.

«Особливість нового підрозділу у тому, що він має нетипові для поліції функції. Це не профілактика, не робота на блокпостах, не патрулювання. Це конкретно штурмові дії нарівні з військовими. Ми уже маємо позитивну практику наших полків. Маємо чимало працівників поліції, які дійсно бажають безпосередньо брати участь в обороні держави. А тому, звісно, хочеться розвиватися у цьому напрямку», – продовжив Руслан Мороз.

Що стосується матеріально-технічного забезпечення, то і тут спецпризначенців чекають новинки техніки. Відтак, нині відбір кандидатів здійснюється і серед поліцейських, і серед цивільних, які мають спеціальні навички володіння такою технікою. У подальшому вони проходитимуть курси підготовки разом з військовими на визначених полігонах.

«Ми запрошуємо на службу у новостворений підрозділ мотивованих людей, які мають внутрішній стержень, спецнавички та хочуть і можуть долучитись до захисту держави і дати гідну відсіч ворогові. Спеціпризначенці бригади матимуть гідне грошове забезпечення і визначений державою соціальний пакет. Запрошуємо до спільної боротьби! Разом переможемо!» – підсумував полковник поліції Руслан Мороз.

До команди однодомуців можна долучитись, подавши анкету онлайн на сайті nabir.np.gov.ua. Консультації – у Центрах надання адміністративних послуг у райцентрах Житомирщини. «Гаряча» телефонна лінія – 0-800-100020.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *