На Житомирщині спеціалісти центру зайнятості допомогли жінці працевлаштуватися за фахом


На Житомирщині спеціалісти центру зайнятості допомогли жінці працевлаштуватися за фахом

Фахівці Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості допомогли своїй землячці Любові Свінціцькій отримати роботу з можливістю працювати за фахом.

За освітою клієнтка – сестра медична, психолог та сім років працювала у Станишівській центральній районній лікарні, де проводила реабілітаційнівправи для подолання наслідків інсультів, черепно-мозкових та інших травм, переломів кінцівок тощо. Так сталося, що вона звільнилася з роботи і не змогла працевлаштуватися самостійно, тому звернулася до служби зайнятості.

Читайте також: В житомирському університеті працює професор зі світовим ім’ям, який «рятував» Фукусіму та Чорнобиль

Під час спілкування кар’єрний радник – Наталія Миколаєнко визначила потреби безробітної та, враховуючи досвід роботи за фахом, надала інформацію про потреби роботодавців і наявні вакансії, але бажаного результату пошуки не давали. Проте, Любов Миколаївна не втрачала надію знайти роботу у рідному Малині. Фахівець постійно тримала зв’язок із безробітною, скеровувала на тренінги, консультації і результат не забарився.

Територіальний центр соціального обслуговування виконавчого комітету Малинської міської ради потребував фахівця з фізичної реабілітації і Любов Миколаївну скерували на співбесіду. Безробітна успішно її пройшла та була працевлаштована фахівцем з фізичної реабілітації.

«Іноді життя вносить свої корективи у наші плани. Теперішній карантин не повинен бути перешкодою для працевлаштування – хто шукає роботу, той завжди її знайде. Я щиро вдячна фахівцям служби зайнятості за сприяння у моєму працевлаштуванні. Усім безробітним рекомендую не втрачати надію, активно шукати роботу та звертатись до служби зайнятості по допомогу», – резюмувала жінка.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Читайте також: Поліція Житомирщини закликає не вірити «добродіям», які вимагають гроші за порятунок рідних від неприємностей

На Житомирщині спеціалісти центру зайнятості допомогли жінці працевлаштуватися за фахом, фото-1

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *