Понад 2,3 млн грн виплатили роботодавцям Житомирщини за працевлаштування ВПО


Понад 2,3 млн грн виплатили роботодавцям Житомирщини за працевлаштування ВПО

130 роботодавців Житомирської області скористалися своїм правом та отримають фінансове відшкодування за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Житомирською обласною службою зайнятості вже ухвалено рішення про надання компенсації витрат із заробітної плати за працевлаштування 265 внутрішньо переміщених осіб, котрі прибули з районів, де ведуться активні бойові дії.

Для реалізації урядової програми в області наразі профінансовано понад 2,3 млн грн.

Нагадаємо, відповідно до урядової програми роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці таких громадян. Сума компенсації щомісячно за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО складає 6500 грн. Тривалість компенсації витрат – два місяці з дня працевлаштування особи. Заява на отримання компенсації подається не раніше, ніж за п’ять календарних днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

Порядок оформлення тут: https://is.gd/igwb1C.

Більш детальну інформацію можна отримати у міських центрах зайнятості або філіях Житомирського обласного центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця (всі контакти – https://cutt.ly/WH5PAf0), а також у відділі організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості за телефоном (0-412-43-20-37).

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Понад 2,3 млн грн виплатили роботодавцям Житомирщини за працевлаштування ВПО, фото-1

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *