Технологи обласної служби зайнятості на Житомирщині вивчали нову модель надання послуг


Технологи обласної служби зайнятості на Житомирщині вивчали нову модель надання послуг

Сьогодні в обласному центрі зайнятості відбувся семінар-навчання щодо запровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг центрами зайнятості.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Учасниками семінару стали технологи-організатори філій Житомирського обласного центру зайнятості та міських центрів зайнятості, фахівці відділів організації сприяння працевлаштуванню, організації надання послуг роботодавцям, організації профорієнтації та організації профнавчання обласного центру зайнятості.

Читайте також: Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?

З вітальним словом до учасників звернулася директорка обласного центру зайнятості Galina Korinna. Вона зауважила на важливості та актуальності зустрічі, закликала кожного учасника відповідально поставитися до навчання.

Заступниця директорки обласного центру зайнятості, технолог-організатор Тетяна Касімчєва презентувала нову модель надання клієнтоорієнтовних послуг центрами зайнятості. Детально роз’яснила організацію надання тої чи іншої послуги кожним фахівцем центру зайнятості відповідно до його функціональних обов’язків.

Завідувач сектору з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства ОЦЗ Олександр Суховецький розповів покроковий алгоритм дій фахівців у випадках оформлення нових, продовження дії, внесення змін та скасування дозволів на застосування праці іноземців.

Представила концепцію інституту спеціалізованого кар’єрного радника з питань інклюзивного працевлаштування фахівчиня з питань зайнятості відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Ірина Грижимайло.

Про психологічний аспект надання послуг клієнтам служби зайнятості технологам розповіла начальниця відділу організації профорієнтації ОЦЗ Тетяна Кравчук.

До уваги учасників були представлені структурно-логічні схеми діяльності фахівців центрів зайнятості та філій відповідно до нової моделі надання клієнтоорієнтовних послуг центрами зайнятості. Після чого, працюючи у групах, учасники намагалися відтворити організацію взаємодії фахівців центрів зайнятості та філій відповідно до нової моделі надання послуг.

До відома технологів-організаторів було доведено систему показників роботи та ефективності діяльності служби зайнятості під час реалізації експериментального проєкту.

Директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна підбила підсумки семінару та зауважила на необхідності доведення отриманої інформації технологами до фахівців філій та міських центрів зайнятості.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Читайте також: Ще важко повірити, — житомирянка Анастасія Коханчук про золото на Чемпіонаті світу з бігу з перешкодами, — ВІДЕО

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *