Віталій Бунечко: Нові гуманітарні проєкти для Житомирщини від німецького фонду «Святий Августин та друзі допомагають»

[ad_1]

Віталій Бунечко: Нові гуманітарні проєкти для Житомирщини від німецького фонду «Святий Августин та друзі допомагають»

Очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів зустріч з представниками німецького фонду «Святий Августин та друзі допомагають» – Гюнтером Маассеном та його командою щодо нових гуманітарних проєктів для Житомирщини.

Цей фонд та приватні благодійники з Німеччини вже активно допомагають медичним закладам в Бердичівській громаді.

Йдеться про передачу сучасного обладнання для обласного шпиталю, який допомагає у лікуванні поранених військовослужбовців, які щотижнево прибувають на довготривалу реабілітацію з різними контузіями й травмами.

Це і постачання дефіцитних медикаментів, які допомагають швидше пройти відновлення після операцій, специфічних ліків та обладнання для Бердичівської лікарні.

Учасники зустрічі обговорили можливості розширення співпраці з територіальними громадами Житомирщини та спеціальними службами в області. Зокрема в частині оновлення та поповнення комунального автопарку в містах області. Ще один перспективний напрямок – надання допомоги для наших рятувальників та правоохоронців, зокрема обладнання, уніформи та спеціалізованого автотранспорту.

Віталій Бунечко:

Дякую фонду та народу Німеччини за те, що протягом року війни не залишаєтесь осторонь та допомогаєте задля спільної Перемоги!

Джерело: Житомирська ОВА 

[ad_2]

Источник: 0412.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *